Bize ulaşın

Kütahya Öğrenci Yurtları ve Apartları Adresi:

Kütahya Güzelyurt Öğrenci Köyü Yurtları ve Apartları
30 Ağustos Mah. Eski Azot Tesisleri D/167 Blok  No:2 | KÜTAHYA 

Tel: 0 274 216 05 55 | 0 274 216 61 71
GSM:  0 533 351 79 89 | 0 549 765 43 43
Faks: 0 274 266 26 30 
E-mail: guzelyurtogrencikoyu@hotmail.com


Daha Büyük Görüntüle

Kütahya’da hizmet veren öğrenci yurtları ve apartları arasında merkeze yürüme mesafesinde, doğayla iç içe olan tek yer. Yaklaşık 7000 m2 olan bahçemizin içerisinde bir koru mevcuttur. Öğrencilerimiz temiz havayla ve kuş cıvıltılarıyla güne merhaba der.

Belirli aralıklarla Kütahya’nın kalbi konumundaki vazoya servisimiz olsa da yürüme mesafesi sadece 600 metredir. Bu da ortalama bir yürüyüşle takriben 5-6 dk sürmektedir. 

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binasına  550 metre mesafededir. Bu da normal bir hızla 4 dakikalık bir yürüyüşe tekabül eder.

Kütahya Belediyesi Hizmet Binasına 1100 metre mesafede olup 12 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Kütahya Belediyesi Sağlıklı Yaşam Parkı 350 metre ile hemen dibimizde olup, 4 dakikalık bir yürüyüşle ulaşmanız mümkündür.

En yakın A101, Migros Jet ve BIM marketlerine yürüyerek 3-4 dakikada ulaşmanız mümkündür. Bu üç market aynı lokasyonda olup, çevresinde fırın, şarküteri ve kasap hizmetleri alabileceğiniz dükkanlar mevcuttur. Yurdumuzun bahçesi içerisinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir büfe de mevcuttur.

Özetle söyleyecek olursak şehrin bu kadar merkezinde olup, doğayla baş başa kalabileceğiniz tek Kız Öğrenci Yurdu, Kız Apartı, Erkek Öğrenci Yurdu ve Erkek Apartı hizmeti veren firma biziz. Bahçemiz içerisinde farklı bloklar mevcut olup, kız ve erkek öğrencilerimiz ayrı bloklarda konaklamaktadır. Kız öğrencilerimiz için ayrılmış alanlara erkek öğrencilerimizin geçişi, erkek öğrencilerimiz için ayrılmış alanlara kız öğrencilerimizin geçişi yasaktır. Bahçemiz, cafemiz ve restaurantımız ortak kullanım alanları içerisinde yer almakta olup kız ve erkek öğrencilerimiz ortak olarak kullanabilmektedirler. Sadece kız öğrencilerimizin hizmetine sunulmuş ayrı bir bahçemizde mevcuttur.

Kütahya Öğrenci Yurt ve Apart Hizmetlerinin Öncüsü 
Kız ve Erkek Öğrencilerin 1 Numaralı Tercihi

Güzelyurt Öğrenci Köyü İletişim Formu

Kütahya Güzelyurt Öğrenci Köyü Yurtları
Kütahya Güzelyurt Öğrenci Köyü Yurtları ve Apartları, Kütahya’da Kız ve Erkek Yurt ve Apart hizmetlerinin öncüsü