Hoşgeldiniz

Kütahya’da Yurt ve Apart

Değerli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz;

Kütahya’da Yurt ve Apart seçimi konusunda sizlere yardımcı olmak adına bu yazıyı hazırladık.

Evlatlarımızın başarısının konaklama ve yaşanılan ortamla doğru orantılı olduğu hepimizin bilgisi dahilindedir. Bu yüzden yavrularımızın üniversite yaşamlarındaki başarısını doğrudan etkileyecek olan yurt veya apart seçimini aceleye getirmemeliyiz. Kütahya’daki  tüm yurt ve apartları ziyaret ederek sağlıklı bir tercihte bulunmamız oldukça önemlidir.

Hepimiz bu seçimin önemini bilsek de, yurt ve apart seçimi konusunda bir çok veli ve öğrenci hataya düşüyor. Yurt arama okul kayıt günüyle aynı zamana denk getiriliyor . Üniversite kayıt yorgunluğunun etkisiyle sağlıklı bir yurt ve apart seçimi yapılması oldukça zordur. Bu sebeple uzun yıllardır Kütahya’da öğrenci yurt ve apart hizmetleri sunan Kütahya Güzelyurt Öğrenci Köyü olarak sizlere nacizane bir kaç önerimiz var.

Yurt ve Apart seçimi önerilerimiz

1- Dumlupınar Üniversitesi kayıtlarından 1 gün önce Kütahya’ya gelmeniz. Ya da kayıt yaptırdıktan sonra 1 gün Kütahya’da konaklayarak dinlenmiş ve zinde bir şekilde yurt veya apart aramanız.

2-Bütün yurtları gezerek verdikleri hizmetleri değerlendirerek nihai karara varmanız.

Yavrularımız bizlerin en değerli varlıkları olsa da, bu seçimi yaparken en önemli kriterlerden birisi de elbette bütçe olacaktır. Burada hedef bütçemiz dahilinde öğrencimizin maksimum faydayı sağlayacağı yerin seçimidir. Yani sağlıklı beslenebileceği, huzur ve konforunun sağlanabileceği, tek derdinin dersleri olması için gayret edileceği bir yurdun seçilmesidir. Bizler Güzelyurt Öğrenci Köyü ailesi olarak 10 yılı aşkın bir süredir, edindiğimiz tecrübelerle her geçen gün kendimizi yenileyerek, sizlere bu seçimi yapmanızda önemli bir alternatif oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Yavrularımızın geleceğinin, bizlerin geleceği olduğunun farkındalığıyla onların başarısı için canla başla çalışıyoruz.

Bizleri değerlendirmeniz için sizleri yerleşkemizi ziyarete davet ediyoruz. Araçsız gelecek olan öğrenci ve velilerimiz yurdumuzu ziyaret etmek istediklerinde telefon açmaları halinde servis araçlarımız misafirlerimizi Kütahya içinde bulundukları konumdan alarak yurdumuza getirecektir. Güler yüzlü personelimiz, öğrencilerimize sunulan konaklama imkanlarıyla ve verdiğimiz tüm hizmetlerle ilgili bütün detayları sizlerle paylaşacak, yaşayacağınız ortamın güzelliğini gezerek canlı olarak görme imkanına sahip olacaksınız.  Ziyaretiniz sona erdiğinde şehir merkezinde istediğiniz herhangi bir noktaya araçlarımızla gitme imkanına da sahipsiniz. Seçiminizin siz değerli velilerimize ve kıymetli öğrencilerimize mutluluk ve başarı getirmesi dileklerimizle…

Kütahya Öğrenci Yurt ve Apart
Kütahya Güzelyurt Öğrenci Köyü Yurtları ve Apartları, Kütahya’da Kız ve Erkek Yurt ve Apart hizmetlerinin öncüsü