Hakkımızda

Daha önce Kütahya’da makine, inşaat, mühendislik hizmetleri ve kuyumculuk alanlarında faaliyet göstermekteydik. Şirketimiz ortakları Kütahya öğrenci yurtları eksiğinin farkına vararak 2007 yılında Bengisu Güvenlik, Temizlik, İnşaat ve Turizm Limited Şirketini kurdu. Ülkemizin geleceğinin siz değerli gençlerimizin geleceğine, sizlerin geleceğinin de iyi bir öğretim hayatına bağlı olduğunun bilincindeyiz. Kuruluşumuzdaki amaç siz değerli öğrencilerimizin başarısına giden yolda önemli bir yeri olan nitelikli konaklama konusunda güzel bir alternatif oluşturmaktır.

Bengisu ailesi olarak Kütahya Belediyesi Sosyal Tesisleri bünyesindeki 104 daireyi kiralayıp, yenileme ve çevre düzenleme işlemlerinden sonra sizlerin hizmetine sunduk. Siz değerli öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve değerli velilerimizin gönül rahatlığıyla evlatlarını bırakabilmesi için güvenli, huzurlu, konforlu, doğayla baş başa bir ortam hazırladık. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir anlayışı içinde, öğrencilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda her dönem kendimizi yeniliyoruz. Öğrencilerimizin başarısına giden yolun en önemli adımı olan yaşam kalitesi yüksek alanlar sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz

2007 yılından beri hizmetinizdeyiz

Güzelyurt Öğrenci Köyü ailesi olarak, web sitemizdeki hizmetlerimiz sayfasını inceleyerek getirdiğimiz yenilikleri ve farklılıklarımızı daha net bir şekilde görmenizi tavsiye ediyoruz. Kütahya öğrenci yurtları ve apartları arasında yeniliklerin başını çekmeye devam ediyoruz. Halka hizmetin Hak’a hizmet olduğunun bilinciyle, canla başla siz değerli öğrencilerimizin daha iyiye ve güzele doğru hizmetindeyiz.

Hedefimiz

Siz değerli gençlerimizin geleceğinin, bizlerin ve ülkemizin geleceği olduğu gerçeğinin idraki içerisindeyiz. Sizlerin elde edeceği başarıların, bizlerin ve ülkemizin başarısı olacağının farkındayız. Bu bağlamda elde edeceğiniz başarılara giden yolda, sizlere kaliteli bir yaşam alanı sunmak bizler için önemli bir görev. Güvenliğinizden emin olmadığınız, temizliğin ve dolayısıyla sağlığınız sağlanmadığı, dengeli bir şekilde beslenmenizin düşünülmediği bir ortamda başarıya ulaşmak ne kadar zor olurdu. Güzelyurt Öğrenci Köyü ailesi olarak bu kaygılardan uzak olmanız, okulunuzdan geldiğinizde ne yesem telaşı yaşamamanız, ödevinizi yaparken internet bağlantım koptu stresine girmemeniz için biz buradayız. Getirdiğimiz yenilikler için lütfen sitemizi inceleyiniz, daha detaylı bilgi almak ve sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kütahya Öğrenci Yurtları ve Apart
Kütahya Güzelyurt Öğrenci Köyü Yurtları ve Apartları, Kütahya’da Kız ve Erkek Yurt ve Apart hizmetlerinin öncüsü